Cennik

Co to znaczy BARS?

BARS to sesja delikatnej “akupresury”, pobudzenia energetycznego punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego funkcjonowania w tej rzeczywistości. Dla przykładu: są punkty dotyczące pieniędzy, własnego potencjału, nastroju, zdrowia, procesu starzenia się, seksualności, kontroli, wdzięczności, spokoju. Są nazywane barsami (z ang. pręt), ponieważ są liniami energetycznymi przebiegającymi z jednej strony głowy na drugą. Trzymając palce na punktach BARS uwalniamy nagromadzone myśli, nastawienia, uczucia, emocje, oceny, które każdy z nas kumuluje w sobie.

Na głowie znajdują się 32 energetyczne punkty Bars. To one gromadzą elektromagnetyczne naładowania wszystkich myśli, emocji, idei, postanowień, decyzji, zawierzeń i punktów widzenia, jakie kiedykolwiek przyjmowałeś. Te zatrzymane na stałe naładowania energetyczne ograniczają zdolność kreowania wszystkich aspektów naszego życia.

Na czym polega sesja BARS?

Wywołanie przepływu energii przez Bars jest bardzo proste, nieinwazyjne. Osoba wykonująca proces delikatnie dotyka punktów na głowie osoby otrzymującej, co powoduje uwalnianie naładowanej energii. Pobudzanie przepływu energii przez Bars zazwyczaj wywołuje poczucie spokoju, przestrzeni i przeświadczenie, jakby otwierały się drzwi do nowych możliwości. To jest niewiarygodnie dynamiczny proces, który nie tylko pozostawi w poczuciu zrelaksowania jak po głębokim śnie czy wspaniałym masażu, ale również może odmienić całe życie.

Nawet jedna sesja jest głęboko transformującym darem, sięgającym znacznie dalej niż dobre samopoczucie – aż do zmiany świadomości.

Jak to działa?

Trzymanie palców na punktach BARS rozładowuje elektromagnetyczny komponent, który sami generujemy w naszym polu energetycznym kiedy czujemy się „zdołowani“, bez inspiracji, gdy tworzymy ocenę, gdy stale powtarzamy pewne nastawienia i doświadczenia. Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alpha w ciągu ponad godzinnej sesji. Bez wysiłku osiągamy stan umysłu, w którym jedynie sporadycznie znajdujemy się podczas sesji głębokiej medytacji.

Co dzieje się po sesji?

Sesja BARS jest bezingerencyjnym rozładowaniem nagromadzonych podświadomych “napięć”. Dzięki temu wzrasta nasz wewnętrzny spokój, stajemy się mniej reaktywni w sytuacjach, którym do tej pory pozwalaliśmy wyprowadzić nas z równowagi. BARS w bardzo wielu przypadkach leczy ze stanów głębokiej depresji, nadpobudliwości, przewlekłego stresu, uzależnień, niesamowicie pobudza kreatywność.

Może po sesji wreszcie odważymy się zadać pewne pytania? Może nastąpi po niej ten długo oczekiwany moment zmian a dolegliwość, na którą próbowaliśmy już wszystkiego ustąpi? Zyskamy dostęp do swojego własnego potencjału i pokładów świadomości, na tyle, na ile sobie pozwolimy. Najbardziej odczuwalne efekty następują po 3-4 tygodniach od pierwszej sesji.

Terapia Access Bars otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych Ciała, wydany w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Wszystko w życiu przychodzi z lekkością, radością i glorią! Jak może być jeszcze lepiej? Co jeszcze jest możliwe?

Możliwe efekty terapii:

  • edukcja stresu
  • uwolnienie od gonitwy, natłoku myśli
  • delikatne oczyszczenie i odprężenie umysłu
  • uwolnienie od negatywnych myśli i uczuć
  • uwolnienie od schematów działających przeciwko Tobie
  • uczucie zrelaksowania i witalności
  • uczucie spokoju i wewnętrznej radości
  • pobudzenie kreatywności
  • uczucie większej przestrzeni w życiu

Po sesji wstajesz, czując się o 10 tysięcy lat lżejszy!